Naše webová stránka využívá cookies. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte. Souhlasím Ne, děkuji

Header

Poradenství

 

Naše projekty jdou za rámec pouhé realizace. Zajímáme se o efektivitu personálních procesů v organizaci. Dlouhodobá spolupráce s klienty nám umožňuje porozumět organizační kultuře a dobře poznat personální procesy. Díky tomu vám můžeme pomoci s jejich zkvalitněním. Během spolupráce máme možnost dobře poznat jednotlivce i týmy v organizaci. Proto vám můžeme poskytnout poradenství v oblasti kvality mezilidských vztahů.

 

S klienty sdílíme naši odbornost a zkušenosti. Učíme je, jak mohou některé procesy zvládnout sami, bez pomoci externích odborníků. Poradenské služby poskytujeme našim klientům nejen v samostatných projektech, ale s řadou doporučení přicházíme v průběhu běžné spolupráce při výběrových či rozvojových projektech.

 

Kromě efektivity personálních procesů se soustředíme také na to, nakolik přispívají v organizaci k budování dobrých mezilidských vztahů. Ty jsou z našeho pohledu základem kvalitní dlouhodobé spolupráce a výkonnosti.

 

Mezi témata našich poradenských projektů patří: talent management, efektivita vzdělávání v organizaci, přesnost a účinnost výběrového procesu, efektivita náborového procesu, mezilidská komunikace v organizaci, příprava a realizace změn v organizační struktuře, adaptace nových pracovníků, zavádění změn.

 

Proč s námi

  • naše poradenství je založené na naší odbornosti, mnohaletých zkušenostech a dlouhodobé spolupráci
  • o svoji odbornost se dělíme
  • vedeme klienty k větší samostatnosti při řízení personálních procesů
  • učíme naše klienty lépe zvládat personální procesy