Naše webová stránka využívá cookies. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte. Souhlasím Ne, děkuji

Header

Rozvoj

Diagnostické assessment centrum

Prostřednictvím této metody vám pomůžeme identifikovat lidi s potenciálem, na které můžete vsadit do budoucna. Rozvojová doporučení připravujeme na míru každému účastníkovi a formulujeme komplexní a dlouhodobé rozvojové plány.

 

Více informací >

Tréninky dovedností

Jejich prostřednictvím rozvíjíme dovednosti, které vaši pracovníci potřebují k tomu, aby byli v práci efektivnější. Tréninky propojujeme s našimi diagnostickými projekty – díky tomu je jejich obsah připravený účastníkům na míru.

 

Více informací >

Echo

Jeho prostřednictvím získají vaši zaměstnanci informaci o tom, jak je vnímají jejich podřízení nebo spolupracovníci. Echo umožňuje přesnou identifikaci efektivního chování a problémů ve vzájemné spolupráci mezi lidmi.

Více informací >

Špičkový tým

Prostřednictvím něj pomáháme vašim týmům k vyšší výkonnosti. Jeho přínosem jsou funkční vztahy a efektivní spolupráce mezi členy týmu. Nový tým provedeme počátečními fázemi spolupráce, zkrátíme období, po které podává nižší výkon, a rychleji ho přivedeme do stádia optimálního výkonu. U stávajících týmů posilujeme efektivitu vzájemné spolupráce, podporujeme soudržnost týmu a rozvíjíme schopnost efektivně řešit problémové situace.

Více informací >

Koučování

Umožňuje vašim pracovníkům efektivní rozvoj konkrétních oblastí důležitých pro jejich současnou práci nebo práci, která je čeká v budoucnosti. Koučování propojujeme s našimi dalšími diagnostickými a rozvojovými aktivitami, což umožňuje jeho přesné zacílení nebo změření jeho efektivity.

Více informací >

On-the-job trénink

Jeho prostřednictvím rozvíjíme vaše pracovníky přímo v pracovním prostředí. Využíváme jej zejména k rozvoji komunikačních dovedností. Při on-the-job tréninku pozorujeme účastníka při uplatňování rozvíjených dovedností a poskytujeme mu okamžitou zpětnou vazbu.

Více informací >