Naše webová stránka využívá cookies. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte. Souhlasím Ne, děkuji

Header

Koučování

 

Při setkáních vedeme koučované k tomu, aby o situacích uvažovali z různých úhlů pohledu, nabízíme jim také vlastní pohled, zpětnou vazbu a doporučení. Do koučování zařazujeme modelování různých situací (zejména komunikačních). Koučovaný tak rozvíjí své schopnosti dříve, než se s nimi setká v práci. Mezi setkáními pracuje koučovaný na „domácích úkolech“, jejichž cílem je trénovat potřebné dovednosti v praxi.

 

Jde nám o výsledky a efektivitu koučování. Nastavujeme konkrétní a měřitelné rozvojové cíle. Věnujeme se konkrétním situacím, se kterými se koučovaný v práci potkává. Díky aktivní roli koučovaného a maximálnímu propojení s praxí přináší koučování viditelné výsledky.

 

Do koučování zapojujeme nadřízené účastníků. Podílejí se na definování rozvojového cíle, pomáhají s rozvojem koučovaného, hodnotí pokrok v rozvíjených oblastech i efektivitu koučování. Aktivní role účastníků při koučování posiluje jejich samostatnost a sebedůvěru.

 

Uplatňujeme individuální přístup. Nasloucháme a společně s koučovaným hledáme řešení, která mu nejvíce vyhovují. Říkáme věci narovinu, protože jsme přesvědčeni o tom, že je to nejvíce efektivní. Jednáme diskrétně, obsah setkání vždy zůstává mezi koučovaným a koučem.

 

Proč s námi?

  • jde nám o výsledky – nastavujeme konkrétní cíle a měříme jejich dosažení
  • koučování propojujeme s praxí
  • efektivitu koučování zvyšujeme zapojením nadřízených a aktivitou koučovaných mezi setkáními
  • vedeme koučované k větší samostatnosti
  • uplatňujeme individuální přístup, jednáme otevřeně a diskrétně