Naše webová stránka využívá cookies. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte. Souhlasím Ne, děkuji

Header

Tréninky dovedností

 

Vzdělávací programy koncipujeme jako tréninky ne jako školení. Víme, že aktivita účastníků je základním předpokladem efektivity vzdělávání. Znalosti předáváme formou krátkých interaktivních prezentací a účastníky zapojujeme formou společných diskusí, praktickými ukázkami, modelovými situacemi a hraním rolí. Vytváříme bezpečné prostředí pro nácvik dovedností.

 

Zajišťujeme, aby rozvíjené dovednosti lidé uplatňovali v praxi. Do rozvoje zapojujeme nadřízené. Pracujeme s reálnými situacemi, ve kterých si účastníci trénují konkrétní dovednosti. Účastníci dostávají praktické úkoly, na kterých pracují v mezidobí mezi tréninky.

 

Pracujeme s takovým počtem účastníků, který umožňuje interaktivitu a poskytuje dostatek prostoru k rozvoji pro každého z nich. Účastníci dostávají v průběhu tréninku individuální zpětnou vazbu, při které se dozví, co se jim v dané oblasti daří a na co si mají v práci dávat pozor. Tréninků se vždy účastní dvojice lektorů. To umožňuje dobrou péči a individuální přístup ke každému účastníkovi.

 

Proč s námi?

  • rozvoj propojujeme s praxí
  • nepřednášíme, účastníky zapojujeme do akce
  • každému účastníkovi poskytujeme individuální péči
  • rozvojové programy jsou založené na diagnostice rozvojových potřeb