Naše webová stránka využívá cookies. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte. Souhlasím Ne, děkuji

Header

Naši klienti

Na společnosti Duality si vážím zájmu o vytváření a udržování dlouhodobé spolupráce s klientem. Vždy měli zájem o pochopení našich potřeb. Reálný efekt a přínos jejich práce si vždy brali jako svůj závazek a odpovědnost.

Důvěřovali nám, sdíleli s námi své znalosti a postupy, vzdělávali nás v tom, jak identifikovat potenciál lidí. To nám umožnilo do hloubky pochopit podstatu použité diagnostické metody a díky tomu následně efektivněji pracovat s jejími výsledky. Výstupní zprávy z diagnostických assessment center pro mě byly hodnotnými vstupy pro rozvoj členů mého týmu.

Petr Kreuz

obchodní ředitel

Při spolupráci se společností Duality oceňujeme aktivní přístup a rozhled lektorů. Je vidět, že lidé z Duality mají svoji práci rádi a dělají ji opravdu s vysokým osobním nasazením.

Diagnostické assessment centrum a následné koučování poskytly našim manažerům i zaměstnancům nový pohled na jejich vzájemnou spolupráci a komunikaci a přispěly tak k efektivnějšímu zvládání pracovních situací.

Individuální koučující setkání vedená lidmi z Duality poskytla našim manažerům prostor rozvíjet komunikační dovednosti klíčové pro vedení lidí a pro zvládání důležitých pracovních situací.

Renáta Millerová

Human Resources Manager

Projekt zaměřený na rozvoj dovedností v oblasti vedení lidí se nám velmi líbil. Plně reflektoval naše specifické požadavky a zahrnoval komplexní řešení dané situace.

Na základě jejich odpovědného přístupu a pečlivého způsobu práce během jednoho projektu jsme se rozhodli navázat s Duality dlouhodobější spolupráci a rozšířit ji i na další oblasti práce s lidmi.

Individuální přístup lektorů, citlivá práce se zpětnou vazbou, supervize, které motivují účastníky k využití získaných znalostí v praxi a možnost posoudit dosažený pokrok. Takové je vzdělávání v podání Duality.

Jan Sóoky

HR Generalist

S Duality jsme realizovali několik assessment center a díky této spolupráci jsme v našich týmech přesně identifikovali talentované lidi a nastavili jejich rozvoj.

Profesně i lidsky jsme si s Martinem a jeho týmem velmi sedli, a proto jsme s Duality navázali dlouhodobou spolupráci, a to i v dalších oblastech práce s našimi zaměstnanci.

Eva Šverclová

personální ředitelka

Spolupráce s Duality při výběru a rozvoji leaderů při změně organizační struktury nám významně pomohla zkvalitnit práci s lidmi a jejich potenciálem v naší firmě.

Hluboká odbornost, doporučení založená na faktech, maximální nasazení a komplexní, perfektně promyšlené projekty. To je pro mě společnost Duality.

 

Jana Vlastníková

Continuous Improvement Manager

Je velkou radostí, když najdete odborníky a zároveň skvělé lidi, kteří vám pomůžou řešit problémy, se kterými se potýkáte. My jsme je našli ve společnosti Duality.

Duality nám přesně a bez chyb pomáhá vybírat správné lidi, kterým stojí za to, dát šanci. Po několikaleté zkušenosti jsem přesvědčen, že jsme v Martinovi a Jitce našli partnery, se kterými dává smysl dlouhodobě a úspěšně spolupracovat.

Josef Smejkal

jednatel

Díky za čas strávený s lidmi z Duality, kteří nám během naší spolupráce pomohli rozpoznat nejen potenciál našich zaměstnanců, ale i naše vlastní schopnosti. Skrze toto poznání, jsme mohli dospět k novému přístupu v práci i k sobě samým.

Lidé z Duality nám během naší spolupráce pomohli přesně identifikovat schopnosti našich spolupracovníků. To nám pomohlo při vyjasňování týmových rolí a určování odpovědností.

Zdeněk Štrupl

production manager