Naše webová stránka využívá cookies. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte. Souhlasím Ne, děkuji

Header

Mgr. Marcela Leugnerová

specialistka na diagnostické projekty

Mám ráda příběhy. V dětství to byly hlavně ty knižní, ale skrze ně mě začaly fascinovat příběhy lidí kolem mě. Líbí se mi možnost odhalovat síť různorodých příčin a následků jejich chování a uvažovat o tom, jak se vzájemně příběhy ovlivňují. Proto jsem začala studovat psychologii. Je pro mě důležité, aby práce, kterou dělám, měla smysl a aby byla užitečná – takový pocit mi dává aplikace psychologie ve výběru a rozvoji lidí.

 

Zaměřuji se na realizaci výběrových a diagnostických assessment center, jejichž cílem je identifikace potenciálu pro vedení lidí a manažerského potenciálu. Pečuji také o studenty psychologie, kteří u nás absolvují praxe a stáže.

 

Současně s prací v Duality studuji doktorské studium psychologie na Katedře psychologie Fakulty sociálních studií MU. Podílím se na výuce personální psychologie, psychologie organizace a metody assessment centra. Výzkumně se zabývám tím, jak sebeprezentace účastníka ovlivňuje jeho výkon ve výběrovém řízení. Své zkušenosti z oblasti výběru a rozvoje lidí využívám při realizování praxí pro studenty psychologie.

 

Těší mě spolupráce s lidmi, se kterými můžu jednat na rovinu, od kterých se můžu neustále učit a na kterých je vidět nadšení a chuť do práce.

 

Vzdělání

Mgr.: psychologie, Fakulta sociálních studií, Masarykova univerzita

Bc.: psychologie-sociologie, Fakulta sociálních studií, Masarykova univerzita

 

Zkušenosti

600: přibližný počet hodin strávených realizací assessment center

1000: počet dnů strávených přípravou na profesi psychologa

2012: rok, kdy jsem potkala Duality

30: počet krásných knih, které přečtu ročně

700: průměrný počet kilometrů ročně ujetých na kole